page-header

Autoryzowany partner DoorBird

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki DoorBird!

Od 2018 roku współpracujemy z niemiecką firmą DoorBird w zakresie sprzedaży oraz montażu wideodomofonów sieciowych ich marki. Produkty marki DoorBird charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz estetyczny design, który w połączeniu z wieloma wariantami kolorystycznymi pozwala na idealne dobranie urządzenia do wysokich wymagań klienta.

Wideodomofony marki DoorBird działają w oparciu o chmurę. Dzięki temu mamy możliwość otwierania bramy czy furtki naszym gościom z każdego miejsca na ziemi.

Sklep DoorBird.com.pl
Odwiedź nasz sklep internetowy z produktami marki DoorBird

Jak to działa?

Montujesz wideodomofon, podłączasz go do przewodu sieciowego lub zasilania i sieci WiFi, instalujesz aplikację, konfigurujesz urządzenie w paru prostych krokach i… gotowe. Od teraz dostaniesz powiadomienie na swoje urządzenie gdy tylko ktoś naciśnie przycisk na wideodomofonie. Wideodomofon DoorBird może wysyłać powiadomienie push z jednego przycisku dzwonkowego aż do 8 urządzeń końcowych!

Wideodomofony DoorBird domyślnie działają w oparciu o chmurę, ale awaria internetu im nie straszna. Jeżeli w lokalizacji, w której zainstalowany jest wideodomofon DoorBird, przestanie działać internet, nie oznacza to, że wideodomofon stanie się bezużyteczny. Będzie wtedy działał tak, jak klasyczny wideodomofon – w sieci lokalnej. Od razu po naprawie łącza wideodomofon ponownie zacznie pracować w chmurze i znowu będziesz mieć do niego dostęp z każdego miejsca na świecie.

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami!