IT Z AF INSTRUMENTS TO: Zadbaj o swoje IT! Zostaw do siebie kontakt Dostęp do najlepszych specjalistów Zmniejszone koszty 100% satysfakcji

Infrastruktura informatyczna istnieje w dzisiejszych czasach praktycznie w każdej firmie, jednak nie każda firma decyduje się na zatrudnienie na stałe zespołu informatyków. Outsourcing IT to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, które chcą zadbać o swoją dotychczasową infrastrukturę IT, rozbudować ją lub kompletnie przebudować. Firma AF Instruments to grupa specjalistów, którzy od lat z pasją i zaangażowaniem poświęcają się informatyce stale poszerzając swoją wiedzę i kompetencję.

Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing IT?

90%
Obowiązków
Tyle pracy zdejmiemy z Twoich barków
50%
Oszczędności
Outsourcing generuje oszczędności
99%
SLA
Wysoka dostępność usług
100%
Satysfakcji
Zależy nam na Twoim zadowoleniu

Nie ma rzeczy niemożliwych

Często od etatowych pracowników słyszymy: „nie da się”, „to bardzo trudne”, „szkoda zachodu” i tego typu podobne wymówki. Od nas tego nie usłyszysz. Jesteśmy Twoimi partnerami, dlatego zależy nam aby wszystko było dokładnie po Twojej myśli. Zrobimy wszystko, żeby rozwiązać Twój problem i zwiększyć wydajność Twojej firmy. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie oraz przedstawić naszemu klientowi parę opcji, z których po naszych sugestiach może wybrać tę, która najbardziej spełnia jego oczekiwania.

Czym się zajmujemy?
Rozwojem Twojej firmy 🙂
Budowa i utrzymanie infrastruktury IT
Przemyślana i dokładnie wykonana infrastruktura to klucz do poprawnego funkcjonowania całej firmy dlatego warto poświęcić jej dużo uwagi. Zajmujemy się zarówno projektowaniem i tworzeniem całej infrastruktury informatycznej jak i jej późniejszym utrzymaniem.
Audyt bezpieczeństwa infrastruktury firmowej
Bezpieczeństwo to gorący temat w dzisiejszych czasach. Czasach, w których zabezpieczenie danych jest kluczowym elementem w każdej organizacji. Zajmujemy się audytami bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury firmowej. Współpracujemy z firmami, dla których bezpieczeństwo danych klientów jest najważniejsze.
Tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi
Od wielu lat naszą pasją jest tworzenie stron internetowych. Pasją, która przerodziła się w pracę. Tworzymy strony internetowe przygotowane pod indywidualne wytyczne naszych klientów. Zajmujmy się również zarządzaniem i administrowaniem już istniejącymi stronami WWW.
Tworzenie i zarządzanie sieciami firmowymi
Sieć LAN to jeden z najważniejszych elementów każdej działalności. To ona odpowiada za przesyłanie wszystkich informacji wewnątrz firmy, tworzenie kopii zapasowych oraz poprawne funkcjonowanie wszystkich systemów informatycznych w firmie.
Wirtualizacja środowisk biurowych
Jedną z naszych specjalności jest wirtualizacja środowisk biurowych poprzez wdrożenie sieci VPN, zdalnego dostępu do komputerów poprzez RDP czy wirtualizowanie aplikacji przy wykorzystaniu serwerów terminali. Jest to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w większości firm i zwiększy wydajność pracy jednocześnie zmniejszając znacznie koszty utrzymania infrastruktury.
Helpdesk i wsparcie
Małe i średnie firmy również potrzebują wsparcia informatycznego. Nie zawsze jednak potrzebny jest do tego pełnoetatowy pracownik, który przebywa w siedzibie firmy. Większość problemów można rozwiązać zdalnie, a kiedy trzeba pojawimy się na miejscu.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zostaw do siebie kontakt!

    A my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin!