Outsourcing IT


Infrastruktura informatyczna istnieje w dzisiejszych czasach praktycznie w każdej firmie, jednak nie każda firma decyduje się na zatrudnienie na stałe zespołu informatyków. Outsourcing IT to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, które chcą zadbać o swoją dotychczasową infrastrukturę IT, rozbudować ją lub kompletnie przebudować. Firma AF Instruments to grupa specjalistów, którzy od lat z pasją i zaangażowaniem poświęcają się informatyce stale poszerzając swoją wiedzę i kompetencję.

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my"

Henry Ford, 1923 r.

Nie ma rzeczy niemożliwych

Często od etatowych pracowników słyszymy: "nie da się", "to bardzo trudne", "szkoda zachodu" i tego typu podobne wymówki. Od nas tego nie usłyszysz. Jesteśmy Twoimi partnerami, dlatego zależy nam aby wszystko było dokładnie po Twojej myśli. Zrobimy wszystko, żeby rozwiązać Twój problem i zwiększyć wydajność Twojej firmy. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie oraz przedstawić naszemu klientowi parę opcji, z których po naszych sugestiach może wybrać tę, która najbardziej spełnia jego wymagania.

Czym się zajmujemy?

Check

Budowa i utrzymanie infrastruktury IT

Przemyślana i dokładnie wykonana infrastruktura to klucz do poprawnego funkcjonowania całej firmy dlatego warto poświęcić jej dużo uwagi. Zajmujemy się zarówno projektowaniem i tworzeniem całej infrastruktury informatycznej jak i jej późniejszym utrzymaniem.
Check

Tworzenie i zarządzanie sieciami firmowymi

Sieć LAN to jeden z najważniejszych elementów każdej działalności. To ona odpowiada za przesyłanie wszystkich informacji wewnątrz firmy, tworzenie kopii zapasowych oraz poprawne funkcjonowanie wszystkich systemów informatycznych w firmie.

Check

Audyt bezpieczeństwa infrastruktury firmowej

Bezpieczeństwo to gorący temat w dzisiejszych czasach. Czasach, w których zabezpieczenie danych jest kluczowym elementem w każdej organizacji. Zajmujemy się audytami bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury firmowej. Współpracujemy z firmami, dla których bezpieczeństwo danych klientów jest najważniejsze.

Check

Wirtualizacja środowisk biurowych

Jedną z naszych specjalności jest wirtualizacja środowisk biurowych poprzez wdrożenie sieci VPN, zdalnego dostępu do komputerów poprzez RDP czy wirtualizowanie aplikacji przy wykorzystaniu serwerów terminali takich jak Winflector. Jest to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w większości firm i zwiększy wydajność pracy jednocześnie zmniejszając znacznie koszty utrzymania infrastruktury.

Check

Tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi

Od wielu lat naszą pasją jest tworzenie stron internetowych. Pasją, która przerodziła się w pracę. Tworzymy strony internetowe przygotowane pod indywidualne wytyczne naszych klientów. Zajmujmy się również zarządzaniem i administrowaniem już istniejącymi stronami WWW.

Obszar działania

W tym momencie działamy głównie na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego w przypadku mniejszych prac wykonywanych u klienta. Większe zlecenia po uprzednich ustaleniach wykonujemy na terenie całego kraju. W przypadku prac, które wykonać można zdalnie (nie wymagających obecności naszego pracownika na miejscu), obsługujemy cały świat.

Dlaczego zdecydować się na outsourcing?

  • nie musisz tworzyć nowych stanowisk pracy,
  • płacisz tylko za wykonaną pracę, bez utrzymywania pracownika nawet jak nie ma dla niego pracy,
  • zewnętrznej firmie zależy na utrzymaniu jak najlepszych relacji z klientem,
  • firma outsourcingowa przykłada się do zadania najlepiej jak potrafi - z biznesowego punktu widzenia im lepiej i im szybciej wykona powierzone jej zadanie tym lepiej na tym wyjdzie, w ten sposób zyskuje też klient.

Skontaktuj się z nami:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]